W jaki sposób poderwać nieznajomą dziewczynę?

187

Wielu ludzi wierzy w tzw. miłość od pierwszego wejrzenia, zobaczymy nagle kogoś, kto nam się szczególnie spodoba i poczujemy, że z tą osobą bylibyśmy szczęśliwi. Nasze społeczeństwo jest coraz mniej konserwatywne, jednak w większości przypadków, pierwszy krok zawsze należy do mężczyzny, nawet jeśli spodoba się on pięknej nieznajomej i tak, będzie czekała, by przejął inicjatywę?

W jaki sposób poderwać nieznajomą dziewczynę?

Wielu mężczyzn w takich momentach się stresuje, w głowie układa sobie milion scenariuszy, popada w rozgorączkowanie. Postaw na spontaniczność, niech Twe słowa odzwierciedlają, co w danej chwili czujesz. Staraj się mówić komplementy, jednak nie poruszaj jedynie kwestii jej wyglądu. Kobiety chcą być chwalone, jednak ważne jest również byś zwracał uwagę na jej charakter, osobowość. Komplementy powinny być wygłaszane z uśmiechem na twarzy, w ten sposób pokażesz się jako fajny facet. Zwracaj uwagę na to, czego nie zauważają inni, gdyż panie lubią być odkrywane, nie lubią słyszeć tego samego po milion razy. Zainteresuj się jej pasjami, gdy jeździ na rowerze, zapytaj o ulubione, najczęściej wybierane trasy, gdy tańczy w balecie, zapytaj o ulubione układy.

W jaki sposób zagadać do dziewczyny?

Musisz pokazać się z jak najlepszej strony, nie ukrywać swego wnętrza, lecz pozwolić, by piękna nieznajoma była Tobą zafascynowana. Za nic w świecie, nie możesz pokazać, że zbyt mocno Ci zależy na umówieniu się z nią. Kobiety z miejsca odrzucają desperatów, jak też mężczyzn monotematycznych. Panie nie lubią się nudzić przy swoich facetach, więc już na starcie, w momencie poznania pokaż się jako mężczyzna z pasją. Nie możesz być dla niej, przez cały czas dostępny, gdyż dajesz jej tym samym do zrozumienia, że w każdej chwili, może Ciebie mieć.

Podsumowanie

Mężczyzna, który chce nawiązać kontakt z piękną nieznajomą, musi ją oczarować, ważne jest pierwsze wrażenie. Relacje damsko- męskie stanowią swego rodzaju grę, w której wszystkie mankamenty należy ukryć, uwypuklić zaś strony dodatnie. Nie możesz pokazać kobiecie, że się denerwujesz ani tym bardziej, że zbyt mocno Ci na niej zależy.

Źródło: galerie erotyczne