Najlepsze miejsca na pierwszą randkę?

828

Po spotkaniu osoby, z którą czujesz coś ,,więcej” na pewno będziesz chciał/a zabrać ją w takie miejsce, w którym będziecie się mogli lepiej poznać. Jakie miejsca są do tego dobre? Tego dowiecie się już w naszym poradniku!

Najlepsze miejsca na pierwszą randkę?

Wejście na najwyższy dach w mieście

Obecnie w dużych miastach jest wiele punktów widokowych w wysokich budynkach – część z nich to miejsca z odpłatnymi punktami widokowymi tylko do tego przeznaczonymi, część to restauracje ulokowane na wysokich piętrach z widokiem na panoramy miast, a część to otwarte tarasy widokowe. Pozostają również i normalne bloki, ale one zazwyczaj nie są zbyt wysokie oraz usytuowane w odpowiednim miejscu, chociaż, kto tam wie… Każde z tych miejsc stwarza atmosferę oderwaną od zgiełku codziennych ulic, a tym samym można być skupionym przede wszystkim na swojej relacji i pięknych widokach. Randka na wysokości zapiera dech za każdym razem – tylko upewnijcie się że żadne z was nie ma lęku wysokości.

Spacer po parku to dobre miejsce aby porozmawiać w spokoju

Spotkania na ławce w parku sprzyjają poznawaniu drugiej osoby. Rozmowa, patrzenie sobie w oczy potrafią sprawić, że pierwsza randka ma sporą szansę przerodzić się w sukces. Nie da się jednak ukryć, że park nie zawsze będzie dobrą opcją na spotkanie. Na pierwszą randkę do parku śmiało możemy się wybrać podczas sprzyjającej pogody. Korzystne warunki atmosferyczne sprawiają bowiem, że skupiamy się na poznawanej osobie. Jeśli jednak pada deszcz i jest bardzo zimno, randka w parku może okazać się fatalna w skutkach. Zaproszona przez nas osoba może bowiem nadmiernie skupiać się na chłodzie.

Piknik – tylko wybierz miejsce z dala od mrówek!

Na pikniku możesz przygotować swojemu partnerowi swoje specjały, bądź też zamówić gotowe posiłki, które zjecie wspólnie na świeżym powietrzu. Ciekawie zaaranżowane miejsce na piknik, koc, elegancko przygotowany posiłek, a nawet świeczki, dzięki którym nie będziecie musieli zmieniać miejsca jak się zrobi ciemniej stworzą romantyczną atmosferę i będziecie mogli rozmawiać o wszystkim, o czym tylko sobie zamarzycie.