Męska bielizna erotyczna – czy kobiety ją lubią?

109

Od zawsze wiele uwagi poświęcano temu, jaki rodzaj bielizny mężczyźni uważają za najbardziej atrakcyjny u kobiet. A jak jest w drugą stronę? Poniżej przedstawiamy wyniki naszej ankiety na temat tego, jaki rodzaj bielizny kobiety uważają za najbardziej atrakcyjny.

Zdecydowany wygrany

Bokserki znajdują się na szczycie naszej listy seksownej bielizny męskiej. Okazuje się, że kobiety lubią bokserki, ponieważ są to klasyczne, choć niezbyt szalone i niezbyt efektowne opcje. Biorąc pod uwagę różnorodność bokserek dostępnych obecnie na rynku, można się zastanawiać, które z nich najbardziej podobają się kobietom. Cóż, wygląda na to, że większość z nich wybiera wzory, a nie jednolite kolory. Majtki bokserki mają długość zwykłych bokserek, tyle że są wykonane z innych materiałów. Są bardziej obcisłe i dlatego odsłaniają dużo męskiego królestwa. To właśnie to, co wiele kobiet podawało jako powód, dla którego lubią te bokserki. Są one prawdziwie seksowną męską bielizną.  

Seksowna bielizna

Moda na sport jest coraz silniejsza, a kobiety uwielbiają wysportowanych, umięśnionych i atrakcyjnych mężczyzn. Bielizna również musi dostosować się do tego nowego trendu, a dzięki inspiracji damskimi strojami sportowymi zmienia się również moda na bieliznę męską. Komfortowe bokserki i slipy z bawełny do uprawiania sportu, ze specjalną gumą, która wystaje ponad krawędź dresu lub spodenek sportowych. Tego właśnie pragną kobiety – mężczyzny, który jest wygodny, ale który nie rezygnuje z bycia modnym nawet w bieliźnie.

Podsumowanie 

Męska bielizna koronkowa jest coraz bardziej popularna nie tylko jako bielizna dla gejów, ale także dla tych mężczyzn, którzy uwielbiają nosić tkaniny zwykle zarezerwowane dla kobiet, takie jak koronka. Wykonana z elastycznej koronki z motywem kwiatowym, w kolorze czarnym, delikatna i szlachetna, z elastyczną talią. Koronka jest miękka, lekka i elastyczna, przezroczysta, pozwalająca dostrzec, co kryje się pod spodem. Te slipy męskie, dzięki swojej przezroczystości, będą twoją kartą przetargową, jeśli chcesz uwodzić klasą.

Źródło: https://pornaxe.com/pl