Jak być lepszym w łóżku – poradnik erotyczny

117

Seks to prawdziwa sztuka. Bycie dobrym kochankiem wymaga holistycznego podejścia do tematu. Wbrew pozorom nie chodzi wyłącznie o to, aby móc sponiewierać kobietę tak jak na filmie porno. Panie są istotami emocjonalnymi oraz estetycznymi. Posiadają przy tym potrzebę odczuwania poczucia bezpieczeństwa. Należy zatem działać na każdą sferę kochanki, aby mogła się poczuć absolutnie spełniona. Przy tym dobrze mieć na uwadze fakt, że kobiety często zakochują się podczas dobrego seksu. Warto wiedzieć, co konkretnie można zrobić, aby stać się lepszym w łóżku.

Dbanie o prezencję i kondycję

Panie zwracają uwagę na szczegóły. Modna fryzura, zadbany zarost. Czyste buty. Nieznoszone i niewygniecione ubranie. Obcięte paznokcie. Wypielęgnowane dłonie. To wszystko dodaje mężczyźnie atrakcyjności w oczach kobiety. Dzięki temu wytwarza się większa chemia, która przekłada się na jakość cielesnego zbliżenia. Warto dbać o kondycję nie tylko po to, by prezentować się atrakcyjnie. Faceci, którzy uprawiają regularnie sport, są po prostu sprawniejsi seksualnie. Nie mają problemów ze wzwodem. Mogą kochać się dłużej i intensywniej.

Szukanie inspiracji na blogach erotycznych

W każdej dziedzinie warto się rozwijać. Również sztuka kochania wymaga przyswojenia pewnego zasobu wiedzy teoretycznej. Świetnie zapoznać się z różnymi technikami. Dobrze mieć pojęcie o pozycjach z „Kamasutry”. Większość panów to lenie, którzy zadowalają się paroma układami. Po bożemu, od tyłu, na jeźdźca i koniec. Tymczasem można oczarować partnerkę, kiedy zaproponuje się jej coś nowego, zaskakującego. Dlatego warto czytać regularnie wartościowy poradnik erotyczny.

Pewność siebie, dominacja i świntuszenie

Kobiety mają w genach pewną uległość. Samiec musi być zdobywcą. Prowodyrem. Mistrzem, który wprowadza partnerkę w arkana sztuki miłosnej. Bycie lepszym w łóżku wiąże się więc nierozerwalnie z wysokim poczuciem własnej wartości. Mężczyzna nie może okazywać nieśmiałości czy zawahania. Powinien dominować. Wówczas kobieta czuje się przy nim bezpieczna. Większość pań jest przy tym wrażliwa na słowa. Pewny siebie facet może więc łatwo zintensyfikować kobiecą rozkosz za pomocą pieprznych słówek.