Gra wstępna – dlaczego kobiety ją uwielbiają?

735

Kobiety statystycznie potrzebują trzy razy dłużej od mężczyzny, aby się odpowiednio podniecić. Większość facetów jednakże niestety tego nie rozumie, przez co często pojawia się frustracja, a następnie niezgoda w związku. Jak więc najlepiej podejść do tego tematu?

Gra wstępna – dlaczego kobiety ją uwielbiają?

Rozgrzewka przez głównym aktem

Dokładnie zadbanie o odpowiednią rozgrzewkę przed intymnym zbliżeniem powinno być priorytetem dla kochających siebie partnerów, warto jednak pamiętać, że w przypadku mężczyzn, czasem wystarczy podniecający widok bądź nawet erotyczna myśl i pojawia się erekcja. Niestety u Pań potrzeba nieco więcej wysiłku, co jest uwarunkowane kobiecą fizjologią i emocjami.

Pieszczoty przygotowują fizycznie ciało kobiety do stosunku

Wystarczy aby mężczyzna sprawił, iż łechtaczka jego partnerki pod wpływem dotyku i masażu stała się lepiej ukrwiona, w końcu odpowiednia stymulacja dostarczy partnerce wielu przyjemnych przeżyć, a przy tym pochwa będzie odpowiednio nawilżona, co obu kochankom znacząco uprzyjemni całe przeżycie. Bo przecież w seksie chodzi głównie o rozkosz, a wasz to nie porno w internecie, więc nie musicie udawać, prawda? Nie od dziś wiadomo, że im bardziej zmysłowa gra wstępna, tym bardziej intensywne doznania po obu stronach. To też świetna nauka ciał partnerów. Dowiadujemy się wtedy, jaka stymulacja działa najlepiej, a w którą stronę dalej już nie podążać, bo zwyczajnie brakuje efektu „wow”, a wręcz powoduje odwrotny skutek niż zamierzony. Erotyczne preludium też pomaga zbudować odpowiedni nastrój, zwłaszcza emocjonalny.

Podczas seksu nie chcesz myśleć o tym, że trzeba naprawić auto i zapłacić przedszkole, chcesz przecież przeżywać to tu i teraz. Mimo, że Panowie czasem pod wpływem chwili chcą przejść od razu do rzeczy, to nigdy nie powinni zaniechać erotycznej rozgrzewki. Jeśli nie chcesz mieć potem wyrzutów od swojej partnerki, a dążysz do częstszych zbliżeń, pieść ją. I nie poprzestawaj tylko na przygotowaniu do stosunku, kontynuuj to podczas seksu. Bardzo szybko poczujesz i usłyszysz jak bardzo jej się to podoba. Sąsiedzi prawdopodobnie też. Tutaj też jest ważna rola Pań, mów mu co lubisz, pokazuj mu w jaki sposób ma Cię dotykać, byście oboje spędzali ten czas w najwyższej ekstazie.