Gdzie wybrać się na pierwszą randkę?

185

Pierwsze spotkanie sam na sam bywa stresujące. Pragniemy zrobić jak najlepsze wrażenie na drugiej osobie, wybrać odpowiednie miejsce i okoliczności spotkania. Gdzie najlepiej wybrać się na pierwsze spotkanie, aby nasza wybranka, chciała spotkać się z nami po raz kolejny, a nam samym komfortowo spędzało się wspólnie czas? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie i pomóc w podjęciu decyzji, która może mieć wpływ na to, jak potoczy się reszta spotkania, a nawet dłuższa znajomość.

Kino

Kino jest świetnym pomysłem na pierwszą randkę, o ile wcześniej dowiesz się czy osoba, z którą wybierasz się na spotkanie preferuje ten sam gatunek filmu. Jeżeli wspólnie wybierzecie repertuar, miło spędzicie ze sobą czas, nie stresując się bezpośrednią rozmową. Dodatkowo temat samego seansu, może stać się tematem do dalszej rozmowy. Randka w kinie, jest bardzo bezpiecznym i sprawdzonym gruntem.

Spacer

Gdy spotykamy się z osobą po raz pierwszy, warto rozważyć pierwszą randkę na spacerze. Spacer stwarza okazję, żeby ze sobą porozmawiać, otworzyć przed sobą i spędzić czas, który nie wymaga żadnych nakładów pieniędzy lub planowania spotkania z dużym wyprzedzeniem. Spotkanie na świeżym powietrzu jest też świetną okazją, żeby zbliżyć się do osoby, z którą się spotykamy, może pójdziecie w miejsce, które jest dla któregoś z was szczególnie ważne lub towarzyszą mu jakieś śmieszne wspomnienia?

Restauracja/Kawiarnia

Temat restauracji lub kawiarni jako miejsca na pierwszą randkę jest dość powszechny. Nie wybieraj jednak miejsca, w którym nie będziesz czuć się komfortowo. Postaw na małą knajpkę lub lokalną palarnie kawy. Może osoba, z którą wybierasz się na spotkanie ma swoje ulubione miejsce, które chętnie Ci pokaże.

Pamiętaj, że wybór miejsca na pierwszą randkę musi być odpowiedni do Twojego sposobu bycia. Nie wybieraj na siłę miejsc, do których nie pasujesz, bo nikt z was nie będzie czuł się dobrze i naturalnie. Nastaw się pozytywnie, a wrócisz do domu z gwarancją kolejnego spotkania!

Źródło: https://www.sexmagia.pl